Zdravstveni dom Grosuplje,

TELEFONSKA ŠTEVILKA: 01 620 47 72

POLETNI REŽIM DELA V AMBULANTAH DRUŽINSKE MEDICINE

Spoštovani pacienti!
V poletnem času bodo ambulante družinske medicine zaradi dopustov delovale v omejenem obsegu.

Ker bi kljub temu radi zagotovili čim boljšo oskrbo za vse z neodložljivimi težavami, vas naprošamo za nekaj strpnosti in upoštevanje navodil.

V primeru, da bo vaš izbrani zdravnik odsoten, bo imel občasno urejeno nadomeščanje. Termini nadomeščanja bodo objavljeni, namenjeni bodo bolj ali manj neodložljivim zadevam. Na termin se morate naročiti.

Če nadomeščanja ni in menite, da je vaše stanje neodložljivo, pokličite v ZD v času, ko bi delal vaš zdravnik. Na informacijah vas bodo preusmerili do triažne medicinske sestre, s katero se boste pomenili, kaj potrebujete in vam bo pomagala najti najustreznejšo rešitev vaših težav.

Če do triažne sestre iz kateregakoli razloga ne uspete priti, lahko vedno pridete osebno v ZD v času izmene vašega zdravnika in na informacijah osebno poveste, kaj potrebujete.

Če je vaše stanje življenje ogrožujoče in potrebujete takojšnjo pomoč, pokličite 112.

Hvala za razumevanje
Ambulante družinske medicine

V ponedeljek, 15.1.2024, bo od 07:00 do preklica ali do sklenitve sporazuma potekala splošna stavka zdravnikov in zobozdravnikov v vseh zdravstvenih zavodih v Republiki Sloveniji. V času stavke bodo izklopljene vse ali določene storitve portala Gospodar zdravja. V primeru, da potrebujete neodložljiv pregled pri osebnem zdravniku ali drugo neodložljivo zdravstveno storitev, pokličite v ambulanto na direktno številko ambulante ali preko centrale Zdravstvenega doma Grosuplje ali se oglasite osebno v času delovanja ambulante. Telefonski številki sta objavljeni na spletni strani zavoda ter na portalu Gospodar zdravje.

kljub stavki bo nujna medicinska pomoč za življenjsko ogrožajoča stanja delovala kot običajno.

Ob stavki vas prosimo za razumevanje in potrpežljivost.

ZDRAVSTVENI DOM GROSUPLJE

Pod gozdom cesta I 14

1290 Grosuplje

E pošta za zdravsto:

infozdr@zd-grosuplje.si

E pošta za upravo:

info@zd-grosuplje.si
W: www.zd-grosuplje.si

Tajništvo: 01/781 84 37

Računovodstvo: 01/781 84 49

ID DDV: SI55156614
EZR.: SI56011006008342314
Matična številka: 1192582

Vodstvo:

Direktorica Katarina Vukelič, dr. med., spec. interne medicine
in pnevmologije, mag. podj. manag.
Pomočnik direktorice za zdravstveno nego Denis Malnar, mag. manag. in posl. prava, dipl. zn. s spec. zn.

DEŽURNA SLUŽBA

V delavnikih ponoči (od 19:30 do 6:30), od sobote od 14:00 do ponedeljka do 6:30 in ob praznikih imamo skupno dežurno službo za območje občin Grosuplje, Ivančna Gorica in Dobrepolje organizirano na lokaciji ZD Ivančna Gorica.

Za vsa NUJNA stanja kličite na telefonsko številko 112

ali dežurnega zdravnika 031 656 000.

Nujna medicinska pomoč                           Čakalne dobe                                  Nacionalni inštitut za javno zdravje

Vprašalnik za paciente
                    Z L O Ž E N K A

Prijava / O avtorjih / Pravna obvestila / Natisni / Dodaj med priljubljene / Privzeta stran / Vrh